ksa yollar Giriş
icon
icon
Gay Berk

images

Merhaba Arkadaslar bugunku Konumuz Eşcinselik Sizce Eşcinselik nedir Nasıl Tarif Edilir eşcinselik aynı cins veya cinsiyet teki insanlar arasındaki romantik aşk Seks gibi şeylerin yaşandıgı kalsik bi başka halk dıyımıse Gay Sohbet ederken herkez bu isimi kulanır. Lez Sohbet de ise bayanlarin birilerinde hoşlanmasına Sohbet etmesıne Bu isim verilir.

İnsanlar genelıkle bu tur konular Her Sohbet esnasinda yada Ortam da mekan da dile gitirmezler.

Genlikle halktan İnsanlar dişlamak Zorunda Kalırlar Neden ama Neden Dişlanır Gay veya Lez Olan kişiler Eşcinsellik neden kullanılmaz Türkiye de bu tur konuşmalar hep gizlilikle karşılanır.

Aslında Size bi Hikaye yada yaşanmış birşey anlatabılırım ama ben gerçeklerden yanayım Size yaşadigim bi Olayı anlatcam. Bir Okulda Arkadasımla Gay Sohbet hakkında konuşurken yani nasıl Anlaşılır Gay oldukları Ve Lez Sohbet ederken de aynı şekilde Gay Arkadasım Bana şunlari Anlatdı.

İnsanlar dişlasınlar Bu benım kanımda huyumda var boyle seçim yaptım bu dunyada seçimlerimde Sohbetlerimde Herşeyımde Özgürüm bu inanç meselesi herkez kendı inandiklarini yaşar bende öyle yaptım kendı inandıgım şeyleri yaşadım dedi. Lez Arkadasım ise Şunlari Söyledi Bir İnsanin önemli olan duygulari ve ne hissetdıklerı ne yaşadıkları ortam arkadaslık herşey gelip geçiçi ama bu hissetdıklerım dogru olan şeydır ben dogru olanları yaptım ve Mutluyum bu halımden ve herkezle paylaşıyorum çunku kendı inandıklarımı yapıyorum Diye bahsetdı Sizlerde Kendı istedıklerınız gay sohbet olan arkadaslarımız Lez Sohbet olan arkadaslarimiz Sitemizde Gay Sohbet ve Lez Sohbet odalarimiz da paylaşabılırsınız Keyfili Sohbetler.

Yazı Sohbet Tarafından 29.12.2015 Tarih, Saat 4:35 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Gay Berk” için bir cevap

  1. kartal sahin dedi ki:

    cilar 40.60.1.78 prfln de yanliz yasayan fl aktfm. Temiz ve bakimliyim yilda bi kac kez farkli iliskiler deneyimler yasamak istyrm. 35.60 yas arasi esi. Gay olan bir ciftle butun bir gun boyunca sinirsizca sewismek istiyorum. PARACI,YALANCI,SANALCI LAR UZAK DURSUN LTFN! SAYET ARADIGM KRITERLERE UYGUN OLDUGUNU DUSUNEN HOŞ OLGUN TEMIZ REALIST CIFTLER VEYA OLGUN BAKIMLI BIR BAYAN WARSA AMA LTFN OLGUN VE DOLGUN OLANLAR! BANA 05436645410 NOLU HATTIM DAN KENDILERI NI SMS YOLU ILE TANITMALARI YETERLI OLUR. SADECE BIR KEREYE MAHSUS GORUSUYORUM IKINCIYE ASLA BULUSMAM! HERKESE SAYGILAR (ARAMAYIN YABANCI NOLARA ACMIYORUM SLM NHBR YAZMAYIN DIREK ENGELLERIM INSAN GBI KENDINIZI TAM ANLAMI ILE TANITIN BEN DONUS YAPARIM) avcilar iStanbul

Cevap yazın