ksa yollar Giriş
icon
icon
Genel Sohbet

artik-bekarlara-chat-yapmak-yasak-3949931

Genel Sohbet yada Genel Chat gerçek zamanlı metin tabanlı bir iletişim muhabbet yöntemidir. Sohbet ‘te gerçek zamanlı olarak insanlarla konuşulur, örneğin eposta yada farklı yöntemler kullanarak yaptığınız iletişim saatler, günler yada haftalar alabilir. Eposta iletişim yönteminden tamamen farklıdır.Bu şekildeki IRCD ağlarında sohbet eden binlerce kullanıcı bay ve bayan kullanıcı vardır. Bu şekilde olan sunuculardan kendi sohbet odalarınızı yada ağımızı da kurabilirsiniz. Maviay.Net

Sohbet Saygı Kuralları;

Sohbet odalarımızda saygı kuralları herşeyden önce gelmektedir.Sitemizde bulunan bayan kullanıcılarımıza saygısızlık ve seviyesiz bir şekilde yaklaşım ban sebebidir.Kanal genelinde siyaset,argo,küfür,aşşalayıcı söz,Ensest arayış,gay arayış,cinsel arayış yasaktır.

1-Normal hayatınızda karşınızdaki insanlarla nasıl sohbet ediyorsanız sohbet odalarımızdaki insanlarlada o şekilde sohbet edin,unutmayınki her klavyenin başında bir insan vardır.

2-Sohbet odalarımızda kanal genelinde sohbet ederken argo kelimelerden kaçının ve argo kelime kullanmayın.

3-Türkçe karekterler kullanmaya başlayın,ve noktalama işaretlerine dikkat edin.

4-Hiç bir insan dört dörtlük değildir.Hiç bir insanın açığını aramayın unutmayınki sizinde bir açığınız vardır.

5-Sohbet kanalı genelinde büyük yazı yazarak ÖRNEK bu şekil bağırmak ve sinirlenmek demektir.Fazla kullanmamaya özen gösteriniz.

6-Karşınızdaki insanlardan izin almadan özellerine gidip rahatsız etmeyiniz.

7-Sohbet odalarımızdaki yönetim üyelerimizin koyduğu yönetim kurallarına uymaya uzen gösteriniz.

Yazı Sohbet Tarafından 29.12.2015 Tarih, Saat 5:08 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Cevap yazın