ksa yollar Giriş
icon
icon
İslami Sohbet Odaları

indir

Merhaba Maviay sohbet kullanıcıları, Türkiye’de sohbet odaları arasında lider konumda bulunan sayfamız, sizlerle beraber büyümektedir. Kullanıcı memnuniyetine özen gösteren yönetim biçimimizle, sizlerin her zaman huzurlu ve mutlu bir ortamda sohbet etmenizi sağlamaktayız. Dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bu islami güzel ortamda sizleri de daima görmek isteriz. Kullanıcılarımızın kendini en iyi şekilde ifade edip huzurlu bir ortamda sohbet etmeleri için, her şehre ve her kesime hitap eden odalarımız bulunmaktadır. İslami Sohbet Odaları, İslamiyet ve din üzerine konuşmaların olduğu bir odadır. İslami Sohbet odalarında, dini sohbet üzerine her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerde bilgilerinizi bizimle paylaşıp, bizleri bilgilendirebilirsiniz. İslami Sohbet odalarında muhabbetler ederken, yeni arkadaşlıklar ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Bu güzel sohbet ortamı, siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz şekilde hizmet vermektedir.

Günümüzde teknolojinin hızla gelişip, bir çoğumuzun vaktini bilgisayar geçirmesinden dolayı, insanlarla olan diyaloglarımız, eskiye nazaran daha azdır. Maviay Sohbet sayfası olarak, internet üzerinden hoşça vakit geçirebileceğiniz bir ortam oluşturmak istedik. Harika sohbetlerin ve samimi dostlukların oluştuğu bu ortamda sizde yerinizi almak istemez misiniz? Bu güzel ortamda, İslamiyet üzerine sohbet etmek, bilgi edinmek, bilgilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, İslami Sohbet Odamıza bekleriz.

Son hak dini olan İslam dini, Allah (c.c) tarafından, Hz Cebrail vasıtasıyla Hz. Muhammed ve insanlara tebliğ edilmiş, evrensel bir dindir. İslam, Allah (c.c.)’ın kıyamete kadar geçerli kıldığı dindir. Bu güzel dinimizi, arkadaşlık ortamı içerisinde, Dini Sohbet odalarında daha iyi tanıma imkanı bulabilirsiniz. “Bilgi paylaştıkça güzeldir.” Sizlerde İslam ve Din üzerine bilgilerinizi, Maviay sohbet ortamında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yüce Allah’ın her yönden kapsamlı ve mükemmel kıldığı İslam dinini kısaca tanımlamak mümkün değildir. Kapsamlı tarifi ancak Kur’an ve sünnetlerle olabilir. İslam, insanın kalbi, aklı, vicdanı ve duygularıyla Allah’a teslim olmasıdır. Allah Teala İslami bir bütün olarak göndermiştir. Kim bütününü alırsa, o Müslümandır. Kim ki işine geldiği kısmı alır gelmeyeni almazsa; İslam ile cahilliği birbirine karıştırmıştır.

“Yoksa siz Kitab’ın bir kısmına inanıp bir kısmını inkâr mı ediyorsunuz? Sizden bunu yapanların cezası dünyada rezil ve rüsvay olmaktan başka bir şey değildir. Kıyamet gününde ise azabın en şiddetlisine atılacaklardır. Allah sizin yaptıklarınızdan gafil değildir.” (Bakara, 2/85)

Müslümanlık ve İslamiyet üzerine, konuların konuşulduğu ve insanların cahilliklerini atmalarına vesile olduğu, İslami Sohbet odalarımızda, gönül rahatlığı ile sohbet edebilirsiniz. Sizlerin huzurlu bir şekilde sohbet edip, kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Selam ve Dua ile.. maviaysohbet islami sohbet odalarında Keyifli Sohbetler.

Yazı Sohbet Tarafından 28.01.2016 Tarih, Saat 12:08 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Cevap yazın