kısa yollar Giriş
icon
icon
islami sohbet odası

indir
maviay sohbette yıllardır dini konular üzerine muhabbet etmek isteyen kullanıcıları bir araya getiriyor! Mükemmel bilgilere sahip alim hocalarımız ile İslam konuları hakkında chat sohbetler yapabilir, ümmetin buluştuğu en büyük dergah’ta İslam chat yapabilirsiniz.
En çok tercih edilen İslami arkadaşlık sitesi üzerinden aradığınız kişisel özelliklere sahip izdivaç gerçekleştirebileceğiniz BAYANLAR ve BAYLAR ile tanışmalar kaynaşmalar gerçekleştirebilir, global eğlence odalarımızda oyun ve eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz.
Amacımız sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek için, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde İslami çet yapmanız konusunda hizmet vermektedir! Hemen kendinize en yakın bölgelerde ikamet eden kişiler ile odalarımız üzerinden dini muhabbetler etmeye başlayın.
En iyi dini sohbet odaları maviay.net ile global odalarımızda sizlere sunulan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir, keyifli bir şekilde İslami chat odalarımızda sohpet edebilirsiniz..

Global odalar:
#Sohbet – güncel konular üzerine muhabbet edebileceğiniz, gır gır şamata yaparken diyaloglara girebileceğiniz en etkili eğlence odası.
#Radyo – bedava ilahi dinleme imkanına sahip olabileceğiniz en çok dinlenen dini radyo kanalıdır.
#İslamsohbet – dini konular üzerine muhabbet yapabileceğiniz, en çok tercih edilen İslam odasıdır hocalarımız sizlerden gelen sorulara 7/24 kesintisiz cevap vermektedir.
#islam – dini soruların yarım kalanlarını tamamlayabileceğiniz, en etkili oyun ve yarışma kanalıdır.
#OperHELP – yardım odasına giriş yaparak yöneticilerimize öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir, online destek hattımızdan ücretsiz olarak faydalanmanın ayrıcalığını hızlı bir şekilde çıkartabilirsiniz.
islami sohbet odalarımızda hoşsohbetler dileriz maviay yönetim.

Yazı Sohbet Tarafından 28.01.2016 Tarih, Saat 12:02 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Cevap yazın