kısa yollar Giriş
icon
icon
Kilis Sohbet

Duygu Sohbet

kilis Sohbet


Kilisliyik agey nedek !!!

Kilis sohbet chat Odalarında
Sohbet etmeniz için gereken tüm altyapı ve işlevselliğe sahip olan sitemizde herşey oldukça kolay ve kullanım açısından basite indirgenmiştir. Sohbet etmeniz için öncelikle kendinize ait bir nickiniz ve şifreniz olması gerekmektedir.kilis sohbet Üyelik formu bulunmayan sistemimize en hızlı şekilde girerek sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz.
Ana sayfada bulunan sohbet linkine tıklayarak da kilissohbet sayfasına ulaşabilirsiniz. Sohbet bölümüne girdiğinizde nickinizi ve şifrenizi girerek odaya giriş yapıyorsunuz. Oda içerisinde hala popülerliğini koruyan irc sistemli bir yazılım bulunmaktadır. Tamamen güvenli ve seviyeli bir sohbet ortamı yaratan kilis sohbet aynı zamanda sohbetin yanında diğer aktiviteleri de eksik etmiyor.
AKTİVİTE VE OYUN ODALARI
Kilis sohbet odasına girdiğinizde sol alanda bulunan birçok farklı oda seçeneğini de görebilirsiniz. Radyo dinlemek için #radyo, oyun için #oyun veya diğer alternatifler için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır.Kilis sohbet odalarinda Özellikle yarışma ve oyun bölümlerinin sizleri çok eğlenceli dakikalar yaşatacağından emin olabilirsiniz sultanfm farki ile.
Radyo kilis alanında hem müzik dinleyerek hem de diğer kullanıcılar ile seviyeli sohbetler kurabilirsiniz kilisfm. Bunların yanı sıra İslami ilgi alanına giren odaların da bulundurulması bu alana uygun kişilerin bu odaları tercih etmesini sağlamaktadır.
SOHBET EDERKEN RADYO DİNLEME YÖNLEMLERİ
Kilis sohbet odalarinda Sohbet ederken radyo dinlemek istiyorsanız sohbet penceresinin altında bulunan dinleme yöntemleri seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Seçenekler arasında iTunes, Winamp, Real Player, Windows Media Player gibi alternatifler de bulunmaktadır. Bilgisayarınızda hangi program yüklü ise ona tıklayabilirsiniz

Yazı Sohbet Tarafından 05.02.2016 Tarih, Saat 4:52 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Cevap yazın