ksa yollar Giriş
icon
icon
Pasif Gay

images

Pasif gay kullanicilarimizin olduğu sohbet odalarımıza hoşgeldiniz.Makaleme başlamadan önce türkiyedeki gay ve pasif gay’lardan biraz bahsetmek istiyorum.Ülkemizde dışlanmış gözlerle bakılan gay topluluğu gün geçtikçe kendi çevresinde büyümeye ve ilerlemeye devam ediyor.Peki bu nereye kadar gidicek?Mesela ankara iskitler bölgesinde saatler akşam 20 : 00 ve 21 : 00 gösterdiğinde travestilerin ve cd gay pasif gay insanlarin yol kenarında pazarlık yaptıklarını görüyoruz.Peki bu insanların cinsel seçimi yüzünden bu tür yaşamalarıda doğrumu sizce? Yol kenarında gece geç saatlere kadar bekleyen ve kendilerini sex işçisi olarak kullanan bazı insanlardan hakaret ve bazende darp olayına maruz kalan bu insanlara neler yapabiliriz.Her insanin cinsel seçimi kendine özgün bişeydir.Bizim payimiza düşen tek şey ise bu insanlari cinsel tercihleriyle yargılamamız gerekmektedir.Ve bulunduğumuz ortamda eşcinsel travesti ve lezbiyen insanlar olduğu zaman daha anlayışlı olmamız bu insanlara en büyük destek olucaktır.

Duygularını dışa vuramayan yada gizli olarak cinsel tepkilerini yaşayan insanlar ise internet üzerinden arayış yaparak cinsel hayatlarını yaşamaya çalışıyorlar.Türkiyede belli sayıda olan gay bar ve gay mekanlarının az olduğunu görüyoruz.İnsanlar gay sohbet sitelerinden cinsel sohbet sitelerinden yada mirc irc chat odalarında arayış yapmaları sizce doğrumu ? İnternet üzerinden tanıştığımız insana ne kadar güvenebilir yanına gidebilir yada yanımıza çağırabilirizki.Eşcinsellere başka gözlerle bakmamak bizim en büyük insanlığımız olucaktır.Cinsel seçimlerine saygı duyarak birazda olsa yardım etmeyi deneyerek büyük bir insanlik görevi yapmış olabiliriz.

Yazı Sohbet Tarafından 29.12.2015 Tarih, Saat 4:30 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Pasif Gay” için 2 cevap

  1. Can yavuz dedi ki:

    Bu işlerden anlamam lakin merak ediyorum zaman zaman değişik tercihli insanlarla tanışmak kahve içmek onları tanımak da diyolog açısından iyi olduğunu düşünüyorum. Selamlar

  2. Yilmaz dedi ki:

    İst pendik pasifim 47 yas aktif yeri olanlar .

Cevap yazın