Sohbet Teşebbüsü
Sohbet Teşebbüsü
Bu yazı 120 kez okundu... kez okundu.
28 Mayıs 2017 19:19 tarihinde eklendi

Kendinizi bize en yakın hissettiğiniz an en yalnız olduğunuz andır.Ucu kırık ve sırçalı hüzünlerle konuştuğunuz an sohbetin kucağındasınızdır. Aforoz edilmiş bir katolik kaygısıyla farzlara sünnetlere aykırı bir sohbet sizleri bekliyor olabilir. Sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan SohbetBar ekibi değişken ruh iklimlerini hiç çekinmeksizin kullanıcılarına aşılayabilmektedir.

Bizler tarafından namluya sürülmüş olan sözlerimiz içinizdeki münzevi kavmi helak edebilecek kadar tecrübeli bir insana yakışmayacak kadar duru ve net olabilir. Çok kasmadan, sohbetin rengini kirleterek içinizi eze eze bağıran egonuzu dışarıda bırakıp gelmeniz önerilir. istanbul’un yağmurlu ve puslu sokaklarına bakılarak hazırlanan bu site sizi uçurumdan aşagi atabilecek guce sahip olabilir. Herhangi bir sekilde ve/veya ozellikle izinsiz olarak sohbete iştirak etmeniz sizde tarifi mümkün olmayan yaralar açabilir.

Sağanak iğnelemelere yenilip yok edileceğinizi düşünerek sizlere tedirginlikle hoş sohbetler dileriz. Bir sohbet ritüeli.

Dikkat : Sitemize yıllık intiharlarını gerçekleştirmeye gelen lemur sürüleri sizi derin bir sohbete çekebilir.
10+

Yıllık Tecrübemiz Var
250+

Kullanıcımız Oldu
5000+

Kişiyle Sohbet Ettik
1.000.000+

Kelime Ürettik
4000+

Bardak Kahve Tükettik

Yazar
maviay sohbet
sohbet chat ve arkadaşlık sitesi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sohbet Girişi
Sohbet Girişi

rumuzum rumuz

sifremsifre

_________

btn_sohbetbasla

Maviay Görsel
Copyright © 2017. Tüm Hakları saklıdır. Sohbet
yukarıya Çık