ksa yollar Giriş
icon
icon
Ücretsiz Wp blog Teması

27360148-300x140

Aslında ücretsiz tema internette çok fazla var ama seo , hız ve kullanım açısından ücretsiz temalar çok fazla tercih edilmiyor. Artık seo sitelerin vazgeçilmezi oldu bile, bunun yanında sitenin ziyaretçi acısından kullanımı da önemli olduğunu web site ile uğraşan arkadaşlar biliyorlar herhalde icon smile Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması

WordPress temalar içinde portal temasını bulmak helede ücretsiz olarak bulmak iyice zor. Ama sağ olsun bir arkadaşımız sizler için wordpress portal teması kodladı bile.maviay arsivinden  ücretsiz wordpress portal teması için hazırlayan ve ücretsiz sunan arkadaşa burada çok teşekkür ediyorum. Bunun için kendisi içinde böyle bir makale yazmaya da karar verdim. İnşallah sizde bu makale sayesinde bu blog temasını beğenip ücretsiz olarak burdan indirirsiniz.yapmanız gereken tek şey indirme linkine tıklamanız.

Kendisinin bir isteği de var, en alttaki tapımcı linki kaldırmamanız. icon smile Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması kolay gelsin.indirmede ve yüklemede sorun yaşayan arkadaşlara hiç bir ücret talep edilmeden yardım edilecektir.

Güncelleme Tarihi : 25.05.2017

Yazı Sohbet Tarafından 06.01.2016 Tarih, Saat 12:21 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Cevap yazın