Ücretsiz Wp blog Teması
Ücretsiz Wp blog Teması
Bu yazı 279 kez okundu... kez okundu.
6 Ocak 2016 00:21 tarihinde eklendi

27360148-300x140

Aslında ücretsiz tema internette çok fazla var ama seo , hız ve kullanım açısından ücretsiz temalar çok fazla tercih edilmiyor. Artık seo sitelerin vazgeçilmezi oldu bile, bunun yanında sitenin ziyaretçi acısından kullanımı da önemli olduğunu web site ile uğraşan arkadaşlar biliyorlar herhalde icon smile Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması

WordPress temalar içinde portal temasını bulmak helede ücretsiz olarak bulmak iyice zor. Ama sağ olsun bir arkadaşımız sizler için wordpress portal teması kodladı bile.maviay arsivinden  ücretsiz wordpress portal teması için hazırlayan ve ücretsiz sunan arkadaşa burada çok teşekkür ediyorum. Bunun için kendisi içinde böyle bir makale yazmaya da karar verdim. İnşallah sizde bu makale sayesinde bu blog temasını beğenip ücretsiz olarak burdan indirirsiniz.yapmanız gereken tek şey indirme linkine tıklamanız.

Kendisinin bir isteği de var, en alttaki tapımcı linki kaldırmamanız. icon smile Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması kolay gelsin.indirmede ve yüklemede sorun yaşayan arkadaşlara hiç bir ücret talep edilmeden yardım edilecektir.

Güncelleme Tarihi : 25.05.2017

Yazar
maviay sohbet
sohbet chat ve arkadaşlık sitesi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sohbet Girişi
Sohbet Girişi

rumuzum rumuz

sifremsifre

_________

btn_sohbetbasla

Maviay Görsel
Copyright © 2017. Tüm Hakları saklıdır. Sohbet
yukarıya Çık